Wypożyczalnia samochodów Lublin

Lublin

Lublin to miasto mocno wysunięte na wschód Polski. Jest stolicą województwa lubelskiego, a także głównym ośrodkiem aglomeracji lubelskiej. Pod względem liczby ludności, Lublin znajduje się na miejscu dziewiątym. Jest to miasto uniwersyteckie, które przyciąga studentów z całej Polski.  Wypożyczalnia samochodów Lublin zyskała na znaczeniu, ze względu na rozwijające się Lotnisko Świdnik.

Wynajem samochodów Lublin – dane statystyczne

Odwiedzając Lublin warto jest przyjrzeć się bliżej danym statystycznym, aby móc zobrazować sobie ogólny wygląd miasta, zanim zdecydujemy się na wynajem samochodu. Lublin to urocze miasto, mimo, iż nie należy do największych w Polsce.

Data założenia: VI w.

Powierzchnia: 147,5 km ²

Liczba ludności: 340 466

Wypożyczalnia samochodów Lublin – zwiedzanie miasta

Komunikacja miejska w Lublinie wygląda dość ciekawie. Jest to 55 linii autobusowych oraz 12 linii  trolejbusowych, w tym 3 linie nocne. Wypożyczalnia samochodów Lublin jest dobrym pomysłem dla osób, które potrzebują szybko i sprawnie przemieszczać się po mieście.

Lotnisko Świdnik

Port Lotniczy Lublin w Świdniku to stosunkowo nowe lotnisko. Jego budowa została ukończona pod koniec 2012 roku.

Lublin lotnisko wypożyczalnia (Rent a Car Lublin)

Wypożyczalnia samochodów Lublin to między innymi Europa Service. Jest to wyjątkowa wypożyczalnia, ponieważ odpowiada ona na bardzo różne potrzeby klientów. Samochody w Europa Service to zarówno samochody osobowe, kompaktowe jak i samochody terenowe czy SUV.