Wynajem samochodów Kraków

 

Kraków

Kraków, przepiękne polskie miasto, stolica Małopolski, a także była stolica Polski. Położony jest w południowej części kraju nad rzeką Wisła. Jest wyjątkowy przede wszystkim ze względu na swoją królewską historię. Wawel, zabytkowy zamek położony w centrum miasta zachwyca wszystkich turystów, zarówno polskich jak i zagranicznych. To także miasto teatrów, muzeów i kultury w ogóle. Jest także magicznym miejscem idealnym do studiowania, posiada bowiem wiele renomowanych uczelni. Wynajem samochodów Kraków to temat poruszany przez turystów zwiedzających miasto, a także przez osoby, które potrzebują przemieścić się w obrębie lotniska.

Wynajem samochodów Kraków – dane statystyczne miasta

Kraków to niezwykłe miasto, uchodzące za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Jeżeli zastanawiasz się jak duży jest Kraków, przeczytaj poniższe dane. Wynajem samochodów Kraków ma swoje uzasadnienie w mocno rozwiniętej turystyce.

Data założenia: przed IX w.

Powierzchnia: 326, 85 km²

Liczba ludności: 765 320

Wypożyczalnia samochodów Kraków – zwiedzanie miasta

Kraków jest dość dobrze zorganizowanym miastem pod kątem transportu publicznego. Posiada liczne linie tramwajowe i autobusowe, zarówno normalne jak i nocne oraz pozamiejskie. Niestety, Kraków nie może pochwalić się chociażby linią metra, dlatego poruszanie się po nim w godzinach szczytu może być niewygodne. Wypożyczalnia samochodów Kraków może być rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy pragną szybko, sprawnie i wygodnie zwiedzić jak najwięcej zakamarków miasta, lub po prostu bezproblemowo załatwić swoje obowiązki.

Wypożyczalnia samochodów Balice godna zaufania

Zastanawiając się nad wypożyczeniem samochodu, bierzmy pod uwagę warunki umowy najmu. Wiele wypożyczalni nie przedstawia wszystkich informacji w momencie, w którym chcielibyśmy się o nich dowiedzieć. Wypożyczalnia samochodów Balice, która spełni nasze oczekiwania, to przede wszystkim taka wypożyczalnia, której polityka stawia na uczciwość.