Wynajem samochodów Szczecin

Szczecin

Szczecin to największe miasto w województwie zachodniopomorskim, jest jednocześnie jego stolicą. Co ciekawe, jest to trzecie co do powierzchni miasto w Polsce, z czego blisko 24% to teren pod wodami. Jak donosi ESPON (Europejska Sieć Obserwacyjna Rozwoju Terytorialnego i Spójności Terytorialnej), Szczecin to jedno z ośmiu metropolii w Polsce. Jest to istotny punkt na mapie Polski, ze względu na jego bliskie położenie z granicą Niemiec. Wynajem samochodów Szczecin zdobywa coraz większe zainteresowanie ze względu na coraz prężniej działający Port Lotniczy Szczecin – Goleniów.

Wynajem samochodów Szczecin – dane statystyczne

Szczecin to stosunkowo duże miasto, a jego liczba ludności jest także imponująca. Rozważając wynajem samochodów Szczecin, dowiedz się z jakiego rozmiaru miastem masz do czynienia.

Data powstania: VII/VIII w.

Powierzchnia: 300,55 km²

Liczba ludności: 404 878

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – zwiedzanie miasta

Szczecin to jedno z ważniejszych miast w Polsce pod względem powierzchni. Jeżeli chodzi o transport zbiorowy publiczny, miasto posiada 12 linii tramwajowych i 76 linii autobusowych. Wypożyczalnia samochodów Szczecin jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybko i sprawnie przemieszczać się w obrębie miasta, a także Polski.

Bezpieczna wypożyczalnia Szczecin lotnisko

Wypożyczalnia Szczecin lotnisko może być trudna do wyboru. Zawsze dokładnie sprawdzajmy ofertę firm wynajmujących tak, by mieć pewność, że znamy wszystkie warunki umowy.

Wynajem samochodów Szczecin Lotnisko (rent a car Szczecin)

Wypożyczanie auta w Szczecinie może być nie tylko tanie, ale także wyjątkowo komfortowe, dostosowane do Twoich potrzeb. Właśnie tak działa wypożyczalnia samochodów Europa Service, która w swoje ofercie posiada samochody różnego typu, w tym także samochody terenowe czy kompaktowe.

Europa Service to prawdziwa przyjemność z podróżowania!